Kantoor
Spanbroekerweg 162
1715 GV Spanbroek
Nederland
Contact
+31 226 425 150
info@windenergysolutions.nl
Sint Helena is een afgelegen eiland in de Zuid-Atlantische Oceaan, ongeveer 2000 kilometer ten westen van Afrika, tussen Zuid-Afrika en Amerika. Het eiland maakt deel uit van het zogenaamde ‘Britse overzeese’ gebied. Het eiland heeft 4.255 inwoners en meet ongeveer 16 bij 8 kilometer.
Read more Het St. Helena-project startte rond 2000 toen drie Lagerwey 18/80 turbines op het eiland werden geïnstalleerd. In 2009 heeft WES het aantal turbines uitgebreid tot zes, door drie WES80 80kW-turbines toe te voegen. In 2014 werden nog eens zes turbines gebouwd op het eiland. Hiermee kwam de windcapaciteit op het eiland St. Helena tot twaalf windturbines. Door de goede windligging leveren de windturbines ongeveer 20%, en in winderige maanden zelfs 30% van de energie op het eiland. Close
Het werken met lokale partijen
Onderhoud door locals
Digital monitoring
Logistiek
Operationele klasse
WES hybride concept op windpark St. Helena
De turbines op het eiland St. Helena werken samen met de diesel generatoren. Waar nodig, kunnen deze inspringen voor aanvullende stroomproductie en bij onderhoud aan de turbines kunnen deze generatoren de elektriciteitsproductie overnemen. Het op elkaar afgestemd zijn van primair de windenergie en secundair de diesel aggregaten, noemen we een Hybride opstelling.
De 12 WES80 turbines hebben 2 manieren om het maximale vermogen te regelen:
Passieve pitch
Alle WES-turbines zijn uitgerust met ons unieke passieve pitch-systeem. Dit passief pitchen is gebaseerd op een zogenaamd evenwichtig naafprincipe.
Deze pitch technologie is ontworpen in 1980, en doorontwikkeld gedurende meer dan 35 jaar. Deze passieve pitch is het beste concept voor bladhoek instelling voor middelgrote windturbines.
Door onze passieve pitch is de WES windturbine minder aan slijtage onderhevig en heeft deze een langere levensduur in vergelijking met andere turbines.
Passief pitchen is om 2 redenen belangrijk:
Project ontwikkelaar